Pridať inzerát

Obchodný zástupca

4 Planets S.R.L.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiaczáklad + provízia z predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

4 PLANETS S.R.L. Eyewear výrobca a distribútor okuliarových rámov H1N1,
#ENJOY, Ridalco a XA, je spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 45 krajinách po celom
svete. Spoločnosť má sídlo v srdci Dolomitov v Taliansku.

Pripojte sa k našej obchodnej sieti ako obchodný zástupca. Na nábor pozývame ľudí s dobrými znalosťami a skúsenosťami v B2B predaji. Prax v očnej optike bude výhodou. Oceňujeme špecialistov z predaja okuliarových rámov a ponúkame
atraktívne odmeny za angažovanosť, kvalifikáciu a dosiahnuté výsledky.

Rozsah vašich povinností
● Starostlivosť a akvizícia nových zákazníkov po celom Slovensku
● Implementácia obchodnej politiky v zverenej oblasti,
● Vedenie obchodných rozhovorov a rokovaní,
● Budovanie a udržiavanie trvalých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi,
● Monitorovanie a identifikácia potrieb trhu, zákazníkov a aktivít konkurencie,
● Pravidelná komunikácia, reporting a konzultácie o predajných výsledkoch.

Naše očakávania
● Skúsenosti s predajom B2B,
● Vodičský preukaz skupiny B a vlastné auto,
● Ochota pracovať na diaľku aj v teréne,
● Veľmi dobrá organizácia vlastnej práce, komunikačné schopnosti,
● Samostatnosť, zodpovednosť, iniciatíva,
● Ústretový a partnerský prístup k spolupráci s klientom,
● Skúsenosti v oblasti predaja a distribúcie okuliarových rámov budú veľkým
prínosom,
● Znalosť angličtiny je vítaná.

To je to, čo ponúkame
● Atraktívne odmeňovanie: solídny základ + provízia z predaja
● Priateľská pracovná atmosféra pre taliansku spoločnosť,
● Začiatok spolupráce ihneď
● Odborný rast,
● Stabilné zamestnanie a možnosť postupu,
● Flexibilný a neštandardný pracovný čas: živnostník
● Vzorkovník okuliarových rámov,
● B2B online objednávková platforma
● Marketingová podpora

V prípade záujmu pošlite prihlášku kliknutím na tlačidlo prihlášky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skúsenosť s predajom B2B

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)