Pridať inzerát

Montážnik fasádnych lešení

4 ESTATES s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a demontáž fasádnych lešení.

V prípade dochádzajúcich zamestnencov, spoločnosť zabezpečí ubytovanie. Ponúkame veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie.
Všetky školenia, ochranné a pracovne pomôcky, automaticky zabezpečí naša spoločnosť, prináležia každému novému spolupracovníkovi.

Viac ako 17 rokov, sa spoločnosť 4 ESTATES s.r.o. venuje montáži/ demontáži a prenájmu fasádnych lešení. Spoločnosť patrí medzi stabilné spoločnosti v SR pôsobiace v oblasti montáží / demontáží, pranájmu fasádnych lešení a pojazdných hliníkových plošín, s pôsobnosťou na celom území SR.

Pozrite si náš web.

www.lesenia.com

www.4estates.eu

Žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte na
e -mail: [email protected], prípadne nás kontaktujte na
tel. čísle : 0903 509 900

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s montážou fasádnych lešení. Fyzická zdatnosť, pracovné návyky, skúsenosti zo stavieb. Práca vo výškach. Vodičský preukaz skupiny B.
Zodpovednosť, pracovná disciplína.

Už viac ako 17 rokov, sa spoločnosť 4 ESTATES s.r.o. venuje montáži/ demontáži a prenájmu fasádnych lešení. Spoločnosť patrí medzi stabilné spoločnosti v SR pôsobiace v oblasti montáží / demontáží, pranájmu fasádnych lešení a pojazdných hliníkových plošín, s pôsobnosťou na celom území SR.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov