Pridať inzerát

Obchodný manažér GARDEON pre Rakúsko / Nemecko

3PO SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turčiansky Ďur
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi zo sídla spol. GARDEON v Turčianskom Ďure.
Projektovanie jednoduchých technických dokumentácií.
Kontaktovanie B2B partnerov.

Pridajte sa ku lídrovi montovaných garáží GARDEoN na Slovensku.
Práca v nových a moderných priestoroch sú pre teba motiváciou.
Stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca rodinná spoločnosť.

Ponúkame know-how, skúsenosti a vzdelávací program, ktorý ťa urobí profesionálom v našom segmente.
Pracujeme na špičkovom technickom vybavení a na zariadeniach Apple.

Informácie o výberovom konaní

Viac informácií posktytneme pri osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Obchodná komunikácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Obchodný duch, strategické myslenie, lojalita, komunikatívnosť výhodou.
Vyžadujeme znalosť nemeckého jazyka C1.

Mladá, dynamická, inovatívna spoločnosť GARDEoN.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt