Pridať inzerát

Stavebný inžinier / projektant

3D Building Design s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vysokoškolákov 8511/10, 010 01 Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac• závisí od výkonu, skúseností, znalostí.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme projektanta/stavebného inžiniera/statika, ktorý už má základné skúsenosti s projektovaním, alebo čiastočne ovláda aspoň jeden BIM software.

• komplexné vypracovávanie projektových dokumentácií od prvej štúdie až po realizáciu;
• koordinácia projektu;
• základy anglického jazyka, nakoľko naši partneri sú predovšetkým z Holandska.

• mladý kolektív;
• školenia;
• osobnostný rozvoj;
• firemné akcie;
• možnosť pracovať z domu;
• možnosť vycestovať do Holandska (stáž).

Informácie o výberovom konaní

Životopisy žiadame zasielať e-mailom na info@3dbd.sk.
Záujemcov žiadame o uvedenie súhlasu so spracovaním a archivovaním osobných údajov v
zmysle platnej legislatívy.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit - Základy
TEKLA Structures - Základy
Autodesk AutoCAD - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Základy

• tímová spolupráca;
• zodpovednosť;
• komunikatívnosť;
• aktívny prístup k práci;
• samostatnosť;
• tvorivé a inovatívne myslenie.

Tekla Structures alebo Autodesk Revit - praktické skúsenosti výhodou
Netrváme na konkrétnom kresliacom programe, dôležitá je chuť pracovať v BIM.

Po dlhoročnej praxi v spoločnosti Staalmeesters BV so sídlom v Holandsku https://www.staalmeesters.com/, sme sa rozhodli otvoriť jej dcérsku firmu 3D Building Design s.r.o priamo na Slovensku, ktorá je orientovaná na projekčnú činnosť hlavne metodikou BIM.

Sme mladý tím ľudí, ktorý sa snaží myslieť inovatívne a dva kroky dopredu.

Naša spoločnosť je zameraná na spracovanie komplexných dokumentácii všetkých stupňov vývoja projektov, predovšetkým oceľových hál a oceľových konštrukcií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci