Pridať inzerát

365.bank customer care (m/ž)

365.bank

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 900 EUR* + variabilná zložka mzdy, ktorá je v priemere vo výške 250 EUR, avšak nie je zhora ohraničená.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MÁŠ ODVAHU PRACOVAŤ PRE DIGITÁLNU BANKU? SI TU SPRÁVNE!

V 365-ke staviame banku okolo klienta. Aby sme s ním mohli byť v neustálom kontakte a vedieť, ako vníma značku aj naše produkty a služby, potrebujeme Teba. Dnešného človeka, ktorý bude v priamom kontakte so svetom!

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

* Budovať vzťahy a riešiť podnety s našimi klientkami a klientmi. Budeš ich priateľom, radcom aj pomocníkom v jednom (dnešnom) človeku.
* Rozprávať sa s existujúcimi aj potenciálnymi klientkami a klientmi skupiny 365.bank. Cez telefón, e-mail, chat aj mobilnú apku.
* Podávať info o našich produktoch a službách.
* Aktívne oslovovať klientky a klientov s modernými riešeniami, ktoré im pomôžu myslieť na peniaze menej.
* Overovať nových klientov, žiadosti a zmluvy.

Našim klientom sme k dispozícii 7 dní v týždni v čase od 7:00 do 22:00. Naši operátori pracujú zvyčajne dva víkendy v mesiaci. S kolegami si plánujeme 8-hodinové zmeny, o ktorých Ti povieme viac na pracovnom pohovore.

Aké schopnosti si ceníme?

- Motivácia a samostatnosť
- Vnímavosť, empatiu a starostlivosť
- Trpezlivosť a schopnosť dotiahnuť veci do konca
- Chuť učiť sa nové veci, zvedavosť
- Flexibilita, komunikatívnosť
- Fanúšik moderných technológií

Čo Ti ponúkame?

* Intro alias úvodné školenie, kde dostaneš komplet info o produktoch, službách, procesoch a o tom, ako sa s klientkami a klientmi rozprávame.
* Svetový kolektív, kalčeto, basket, oddychovú miestnosť, kde môžeš čerpať inšpiráciu alebo relaxovať. Po práci zas môžeš športovať s Multisportkou.
* Potrebuješ úplne vypnúť? Iba u nás Ti dáme o 10 dní dovolenky viac, ako káže zákon. Celé dobre!

Tak a sme na konci.

Ak sme Ťa zaujali, daj nám o sebe vedieť čo najskôr a vidíme sa offline, na pohodovom pohovore!

Už sa na Teba tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inšpirujeme ľudí, k tomu, aby mali viac peňazí a času na to, čo majú radi. Sme prvá skutočne priateľská banka. Pomáhame ľuďom spravovať peniaze tak, ako si prajú, mať ich pod kontrolou, vždy a za všetkých okolností. Sme pre klienta partnerom, s ktorým si rozumejú, ktorý im vždy poradí, v ktorého spoločnosti sa cítia dobre. V digitále aj na pobočkách.

Viac na www.365.bank.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov