Pridať inzerát

Klientsky poradca mobilný - Senica (m/ž)

365.bank

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senica, Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolegyňa Sima Ti predstaví pracovnú pozíciu Klientsky poradca mobilný.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Sima a pracujem ako klientsky poradca mobilný. Do našich moderných hipstermintových pobočiek v Trnavskom kraji hľadáme nového človeka. Tvoja domáca pobočka by bola Senica, no ak by bolo treba zastúpiť kolegov na iných pobočkách v Piešťanoch alebo v Novom Meste nad Váhom, vyrazíš tam.

Môj bežný deň vyzerá takto: zväčša viem dopredu, ako bude vyzerať môj týždeň, kam pôjdem a na akých kolegov sa môžem tešiť. Cestujem rada a stereotyp nie je môj kamarát, takže táto práca je pre mňa ako stvorená.

Keď prídem na pobočku, ráno ešte pred otvorením si povieme, koho čo čaká a pripravíme sa na dohodnuté stretnutia. Väčšina pobočiek otvára svoje brány pre klientov o 9-tej. Cez deň sa venujeme klientom, ktorí sa u nás zastavia, alebo telefonicky oslovujeme klientov a pozývame ich do pobočky v ďalších dňoch. Pomáhame im s riešením ich finančnej situácie, každému klientovi spravíme kvalitnú analýzu a navrhneme riešenia, aby mohol na peniaze myslieť čo najmenej a využíval produkty, ktoré mu pomôžu dosiahnuť jeho finančné ciele či také, ktoré sa perfektne hodia k neho životnému štýlu... Obedu venujeme hodinku, väčšinou od 12.00 – 13.00. Keď sa spolu najeme, väčšinou stíhame ešte aj oddych, prípadne tréning či workshop. Čas využívame efektívne :). Brány pobočky sa pre verejnosť zatvárajú o 17-tej. My ostaneme ešte o chvíľu dlhšie, zhodnotíme si deň, rozdáme si pochvaly či pripomenieme dôležité úlohy, ktoré nás čakajú. Mňa čaká ešte cesta domov.

Najviac ma baví rôznorodosť mojej práce, nikdy sa nenudím a zakaždým som s inými fajn ľuďmi a pomáham celému regiónu, aby nepocítili dovolenkové obdobia, choroby alebo iné neprítomnosti kolegov.

Ak si nevieš predstaviť, ako to vyzerá v praxi, určite neváhaj a pozri si video, v ktorom môžeš nahliadnuť do pracovného sveta Klientskeho poradcu práve v našej banke:

Čo na to hovoríš ? Ak Ťa môj bežný deň zaujal, určite nám daj o sebe vedieť. Budeme sa tešíť! "

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

* maturitu máš vo vrecku,
* pri komunikácii s ľuďmi si ako ryba vo vode, vieš prirodzene zaujať a vždy máš milión otázok a, naopak, odpoveď na každú otázku,
* máš v sebe obchodného ducha a túžiš sa zlepšovať,
* chceš na sebe neustále pracovať a rozvíjať sa – riešiť každý deň iné zadanie a zdokonaľovať si tak kritické myslenie, ktoré ťa energiou skôr dobíja, ako vyčerpáva,
* máš vodičák, rád cestuješ a si flexibilný typ, ktorý má rád zmenu,
* si neustále v pohybe a nenecháš sa odradiť prekážkami a baví ťa hľadať nové cesty k cieľu.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

* Tvoja mzda – k tejto pozícii Ti ponúkame základnú zložku mzdy, ktorá je vo výške 900 eur. Suma, ktorá Ti nakoniec cinkne na účet, je iba v Tvojich rukách! Ako je to možné? Nezabúdaj predsa na variabilnú zložku mzdy, ktorá je pri 100% plnení plánov vo výške 400 eur. A to nie je všetko! Hornú hranicu u nás nenájdeš, a preto si môžeš zarobiť na variabilnej zložke ešte omnoho viac. No uznaj, #RadosťPracovať
* Prvý deň v 365-ke – presný termín nástupu spolu včas doriešime, ideálne čím skôr.
* Kde budeš pracovať – mrkni na naše nové moderné priestory v pobočke v Senici.
* Pracovný čas – 9.00 - 17.00 sme tu pre klientov, počítaj s polhodinkou pred/po na prípravu a uzavretie dňa a cestovaním.
* Typ úväzku – táto pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní, a keď si spolu vzájomne sadneme, s radosťou Ti zmluvu predĺžime.
* Tvoje benefity – dávame Ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo sa hodí k Tvojmu životnému štýlu. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš ich tam všetky.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

* Milujeme moderné technológie, ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre nás alfa omega.
* Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
* Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
* Udržujeme sa informovaní a v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s Tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Bonusy/prémia
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Kafetéria
Viac ako 5. týždňov dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inšpirujeme ľudí, k tomu, aby mali viac peňazí a času na to, čo majú radi. Sme prvá skutočne priateľská banka. Pomáhame ľuďom spravovať peniaze tak, ako si prajú, mať ich pod kontrolou, vždy a za všetkých okolností. Sme pre klienta partnerom, s ktorým si rozumejú, ktorý im vždy poradí, v ktorého spoločnosti sa cítia dobre. V digitále aj na pobočkách.

Viac na www.365.bank.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov