Pridať inzerát

Klientský pracovník v call centre 365.bank (m/ž)

365.bank

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 900 EUR* + variabilná zložka mzdy, ktorá pri 100% plnení dosahuje výšku 250 EUR, avšak nie je zhora ohraničená.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Našou súčasťou je aj call centrum, v ktorom dnešným Slovákom a Slovenkám každý deň pomáhame, počúvame ich alebo len tak spolu kecáme. Chceš byť jedným z nás ? Nečudujeme sa. Kolegyňa Ivka Ti predstaví pracovnú pozíciu Klientský poradca pre call centrum 365.bank.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Ivka a pracujem ako klientský poradca v call centre 365ky. Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a zmysluplných aktivít. To je dôvod prečo hľadáme do našich tímov ďalších šikovných a trpezlivých kolegov. :)

Na tejto pozícii by si sa venoval/a našim parádnym klientom, pre ktorých tu budeš:
* pri riešení ich finančnej situácie cez telefón, e-mail či chat,
* pri navigovaní či technickej podpore v našej appke,
* či pomôžeš im so spracovávaním a overovaním ich platobných príkazov a účtov

tak, aby mohol každý náš klient myslieť na peniaze, čo najmenej a využíval produkty, ktoré mu pomôžu dosiahnuť jeho finančné ciele.

Hneď v úvode na Teba čaká školenie zamerané na informácie o produktoch, prácu so systémami a komunikáciu. Okrem skvelého kolektívu, kalčeta či basketu, je u nás aj oddychová miestnosť, v ktorej môžeš počas dňa načerpať silu a inšpiráciu. Keď si budeš chcieť vyvetrať hlavu, môžeš si po práci s kolegami zahrať tenis, ísť si zaplávať alebo zacvičiť vďaka MultiSport kartičke. A keď chceš úplne vypnúť ? Čaká Ťa 10 dní dovolenky nad rámec zákona. Celé dobre, že ?

Nuž, veľa monotónnych dní u nás skutočne nečakaj. Každý deň je rozdielny a naplnený iným príbehom. Preto, ak Ťa popis pracovnej náplne zaujal, budem rada, ak nám dáš o sebe vedieť. Tešíme sa na Teba na pracovnom pohovore !"

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

* v digitálnom prostredí sa cítiš ako ryba vo vode,
* si nie len výrečný, ale aj trpezlivý človek- „priateľ (nielen) na telefóne“,
* si pracant, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz,
* máš záujem o bankovníctvo a nebojíš sa učiť nové veci,
* si za každú zábavu a hájiš farby našich dresov. :) ,
* vieš dobre po anglicky ? Skvelá výhoda (nie však podmienka).

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

* Tvoj plat – k tejto pozícii Ti ponúkame základnú zložku mzdy, ktorá je vo výške 900 eur. Suma, ktorá Ti nakoniec cinkne na účet, je iba v Tvojich rukách! Ako je to možné? Nezabúdaj predsa na variabilnú zložku mzdy, ktorá je pri 100% plnení plánov vo výške 250 eur. A to nie je všetko! Hornú hranicu u nás nenájdeš a preto si môžeš zarobiť na variabilnej zložke ešte omnoho viac. No uznaj, #RadosťPracovať
* Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
* Kde budeš pracovať - v našich priestoroch v Karlovke nájdeš okrem svojho pracovného miesta aj obývačku, kde môžeš počas dňa načerpať nové sily, zahrať si kalčeto, či basket.
* Pracovný čas – klientom sme k dispozícii 5 dní v týždni medzi cca. 8:00- 16:00/17:00 hod. A približne 3x do mesiaca si vieme spraviť voľné dopoludnie a prehodiť si zmenu od 10:45 -19:00. S kolegami si plánujeme tzv. zmeny, o ktorých Ti poviem viac na pracovnom pohovore.
* Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní, a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou Ti zmluvu predĺžime.
* Tvoje benefity - dávame Ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo je pre teba naj. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš tam všetky.

365.Call centrum

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

* Milujeme moderné technológie, ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre nás alfa omega.
* V našom Call centre voláme iba existujúcim alebo potenciálnym klientom skupiny 365.bank – žiadne studené kontakty. A ak už niečo ponúkame, tak produkty a služby, za ktorými si stojíme. Všetky dizajnujeme tak, aby s nimi klienti ušetrili čas aj peniaze a planétu zároveň.
* Pracujeme len pre skupinu 365.bank - žiadne iné kampane od iných firiem neriešime. :)

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na tlačidlo dole a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 dní ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inšpirujeme ľudí, k tomu, aby mali viac peňazí a času na to, čo majú radi. Sme prvá skutočne priateľská banka. Pomáhame ľuďom spravovať peniaze tak, ako si prajú, mať ich pod kontrolou, vždy a za všetkých okolností. Sme pre klienta partnerom, s ktorým si rozumejú, ktorý im vždy poradí, v ktorého spoločnosti sa cítia dobre. V digitále aj na pobočkách.

Viac na www.365.bank.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov