Pridať inzerát

Archivár – správca registratúry (m/ž)

365.bank

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolegyňa Gabika Ti predstaví pracovnú pozíciu Archivár – správca registratúry.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

„ Ahoj, volám sa Gabika a bola by som Tvojou novou šéfkou. Do nášho tímu hľadáme novú posilu, s ktorou bude radosť pracovať :).

Tvojou úlohou bude:
* správa Archívu 365.bank, a.s. – preberanie, evidencia a ošetrenie archívnych dokumentov,
* správa aktívnej a pasívnej registratúry banky – evidencia, spracovanie, metodika a príprava podkladov pre predstavenstvo,
* preberanie dokumentácie – posudzovanie protokolov, fyzické označenie a evidencia prírastkov,
* príprava a evidencia zvozov dokumentácie medzi bankou, pobočkami a registratúrnym strediskom,
* výpožičná služba z registratúry banky,
* správa elektronickej dátovej schránky, DMS a komunikácia s MV SR.

Ak sa chceš dozvedieť viac, budem rada ak sa nám ozveš. Teším sa na Teba na pracovnom pohovore. :) "

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

* máš ukončené VŠ vzdelanie II.stupňa v odbore - archívnictvo, pomocné vedy historické alebo príbuzný vedný odbor,
* ak máš prax v správe registratúry a archívu je to veľká výhoda,
* ovládaš Excel na pokročilej úrovni, ak ovládaš aj MS Access a DMS - je to Tvoja výhoda,
* si zodpovedný človek, ktorému nevadí samostatný prístup ku zvereným úlohám,
* tvoje druhé meno je detailnosť a precíznosť.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

* Tvoj plat – k tejto pozícií máme pripravený plat od 1200 EUR. Za splnenie cieľov si môžeš prilepšiť vďaka ročnej odmene.
* Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
* Kde budeš pracovať?- sídlime v peknom prostredí na začiatku Karlovky.
* Pracovný čas – samozrejme, môžeš si ho prispôsobiť podľa potrieb alebo množstva práce. K dispo by si však mala/mal byť určite od 9 ráno do 15-tej.
* Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou ti zmluvu predĺžime.
* Tvoje benefity - dávame ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo je pre teba naj. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš tam všetky.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:
* Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre nás alfa omega.
* Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
* Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
* Udržujeme sa informovaní a v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v internom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

TAK A SME NA KONCI.

Ak sa Ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov Ti dáme vedieť či máme zhodu. Ak áno, ozveme sa Ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Chýba Ti v našich pracovných ponukách nejaké info? Daj nám vedieť o čo ide prostredníctvom tohto krátkeho dotazníka a my sa na to s radosťou pozrieme. Feedbacker nájdeš na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba

Už sa na Teba tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inšpirujeme ľudí, k tomu, aby mali viac peňazí a času na to, čo majú radi. Sme prvá skutočne priateľská banka. Pomáhame ľuďom spravovať peniaze tak, ako si prajú, mať ich pod kontrolou, vždy a za všetkých okolností. Sme pre klienta partnerom, s ktorým si rozumejú, ktorý im vždy poradí, v ktorého spoločnosti sa cítia dobre. V digitále aj na pobočkách.

Viac na www.365.bank.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov