Pridať inzerát

Brigádnik pre administratívu - Trenčín (m/ž)

365.bank

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 200 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi. To dáva zmysel, však?

* Hoci milujeme moderné technológie, sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy. Rovnako dôležité. Muži aj ženy. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre náš alfa omega.
* Rob prácu, ktorá má zmysel – lebo my sa klientovi snažíme ukázať najlepšie riešenia a pomôcť mu v každej životnej situácii.
* Prosím, aj v dnešnom svete buď sama/sám sebou – to, aké máme produkty a ako čo najlepšie pomôcť klientovi ťa naučíme, ale vždy do toho vkladáš veľký kus seba.
* Uplatni čo vieš a využi nové príležitosti – lebo my šikovných ľudí podporujeme v osobnostnom i kariérnom raste.
* Buď v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v internom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z tvojej strany. Tá správna práca by ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Julka a pracujem ako brigádnička v 365.bank. Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a aj preto hľadáme nové posily do nášich tímov brigádnikov.

Naša práca je skutočne veľmi pestrá a každý deň vďaka tomu iný. Ty by si sa venoval/a predovšetkým spracovaniu dokumentácie a práci s Excelom. Tiež by si vypomáhal/a s balením šanónov do škatúľ a ukladaním týchto škatúľ na palety.

Chceš si popri škole skúsiť takúto jednoduchú administratívnu prácu v banke? Určite mi daj o sebe vedieť. Budem sa tešiť! "

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

* si aktívny človek, kamarát a kolega v jednom :),
* hovoria o tebe, že si šikovný/á a dá sa na teba spoľahnúť,
* si zorganizovaný/á a máš rád/a ten pocit po dobre vykonanej práci.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

* Tvoj plat – k tejto pozícii máme pripravený základný plat 4eur/hod.
* Prvý deň v 365-ke – presný termín nástupu spolu včas doriešime, ideálne čím skôr.
* Kde budeš pracovať – na našom registratúrnom stredisku v Trenčíne.
* Pracovný čas – vieme sa prispôsobiť tvojim časovým možnostiam. Budeme radi, keď budeš môcť pracovať čo najviac dní v týždni.
* Typ úväzku – táto pozícia je na dohodu brigádnickej práci študenta, prí. dohodu o prac. činnosti a bude sa vykonávať v mesiacoch september až november 2021.

TAK A SME NA KONCI.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na tlačidlo dole a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu ti príde do mailu chvíľu po tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inšpirujeme ľudí, k tomu, aby mali viac peňazí a času na to, čo majú radi. Sme prvá skutočne priateľská banka. Pomáhame ľuďom spravovať peniaze tak, ako si prajú, mať ich pod kontrolou, vždy a za všetkých okolností. Sme pre klienta partnerom, s ktorým si rozumejú, ktorý im vždy poradí, v ktorého spoločnosti sa cítia dobre. V digitále aj na pobočkách.

Viac na www.365.bank.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

365.bank, a.s.
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava