Pridať inzerát

Client consultant pre 365.bank showroom v Bratislave

365.bank

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 430 EUR/mesiacPlat je u nás zložený z fixnej (1000EUR) a variabilnej zložky (200EUR), ktorá závisí od plnenia KPIs v oblasti customer experience a predaja.
  • Termín nástupu: 1.10.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Halooo halooo... už ste to počuli? Hľadáme consultantov pre návštevníkov nášho novučičkého showroomu 365.bank, ktorý budeme otvárať v centre Bratislavy. Staň sa súčasťou digitálnej banky v 3D svete a vybuduj s nami perfektný priestor pre klienta.

Ako zistíš, či si náš Client consultant? Hovoríš, si, že:
• Som fintech pozitív – keď prichádza digitálna a finančná novinka, hneď ma láka vyskúšať ju.
• Baví ma stále sa učiť niečo nové - stereotyp je nuuuudaaaa.
• Chcem byť medzi najlepšími - fakt ma baví vyhrávať.
• Zaujímajú ma ľudia - prirodzene nadväzujem vzťahy a s radosťou vysvetlím, či pomôžem ako viem.
• Tvrdohlavo hľadám riešenie dovtedy, kým ho nenájdem.
• Len tak sa nevzdávam a máločo ma rozhodí, som bežec na dlhé trate.
• Mám už úspešne za sebou prvú skúšku dospelosti - maturitu. 

Čo ťa čaká?
• Možnosť pracovať v prvom digitálnom bankovom showroome na Slovensku, prinášať nápady a inovácie, ako ho neustále vylepšovať.
• Nový koncept - multifunkčný priestor v centre Bratislavy, ktorý sa ešte len bude otvárať.

Čo bude tvojou úlohou?
• Inšpirácia návštevníkov k využívaniu produktov a služieb banky a edukácia našich klientov.
• Obsluha klientov 365.bank cez iné kanály (chat, mail, tickets, hovory).
• Prispievanie nápadmi k vylepšovaniu fungovania showroomu.

Vybrali sme sem pre Teba tie, ktoré sú našimi kolegami najviac oceňované. No máme pripravené mnohé ďalšie, o ktorých Ti radi povieme pri osobnom pohovore alebo spoločnom telefonáte:

• on-line benefitný systém voliteľných výhod
• 10 dní plateného pracovného voľna naviac
• karta MultiSport
• celoročný program na podporu fyzického zdravia – Do roka fit a na podporu mentálneho zdravia – Be Balanced
• zvýhodnené bankové, investičné a poistné produkty

Ďakujeme, že si sa dočítal/a až sem :) Pozrieme si každé CVčko, ktoré nám príde a s tými najvhodnejšími sa budeme chcieť stretnúť osobne.

Daj nám čas na popremýšľanie, môže trvať asi 2 týždne, kým sa ti ozveme - checkuj mail aj mobil.

Tešíme sa na teba :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Fintech pozitívne nastavenie.
Chuť učiť sa, proaktivita a orientácia na výsledok.
Resiliencia.

Veľké plus je, ak od rána zvykneš byť v dobrej nálade a hovoria o tebe, že si slniečko.

Sme banka pre dnešných ľudí. Veríme, že súčasné technológie nám umožňujú byť pre klienta naozaj užitočnými. Stačí si len zapnúť smartfón. Preto na Slovensko prinášame bankovníctvo, ktoré je postavené na princípe „mobile first“. V centre všetkého, čo robíme, je klient. Bankovníctvo budujeme tak, aby bolo preňho jednoduché, príjemné na používanie a inteligentné. Našou ambíciou je byť takou bankou, ktorú budete chcieť používať každý deň.

365.bank je odštepný závod Poštovej banky.

Viac na www.365.bank.

Adresa spoločnosti

365.bank
Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Erdélyiová
E-mail: poslať životopis