Pridať inzerát

Brusič

3 Energy, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krásno nad Kysucou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Čítanie výkresovej dokumentácie.
- Obrábanie súčiastok brúsením na novej CNC brúske so systémom FANUC podľa platnej technickej dokumentácie.
- Upínanie súčiastok +pomoc pri navrhovaní najlepšieho možného upnutia súčiastok s ohľadom na funkčnosť rozmerov, tolerancie a kvality povrchu .
- Vytváranie programov podľa technologického výkresu pre brúsenie priamo na stroji v systéme FANUC.
- Zoraďovanie stroja -mechanické, NC.
- Vyvažovanie brúsnych kotúčov v prípade potreby tohto úkonu.
- Znalosť technológie brúsenia.
- Samostatné určovanie postupu brúsenia súčiastok.
- Určovanie optimálnych rezných podmienok pre brúsenie súčiastok.
- Určovanie nástrojov a pomôcok pre brúsenie súčiastok.
-Určovanie východiskových základní pre brúsenie obrobkov s ohľadom na tolerancie, funkčnosť a kvalitu povrchu.
- Základná údržba CNC brúsok.
- Meranie súčiastok a medzioperačná kontrola.
- Zodpovednosť za zaznamenávanie meraní do SPC kariet alebo inej dokumentácie podľa potrieb zákazníka a výroby.
- Výmena náradia.

Získate prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá Vás bude skutočne baviť. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosť ďalej sa rozvíjať. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- špecifické kurzy a školenia
- individuálne ohodnotenie, mesačné prémie
- bohatý sociálny program
- príspevok na stravovanie zamestnancov
- a ďalšie.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Čítanie projektovej dokumentácie - pokročilý

Počet rokov praxe

strojárstvo
2

- Samostatnosť
- Schopnosť operatívne riešiť problémy vzniknuté pri výrobe
- Flexibilita
- Technické myslenie
- Znalosť systému FANUC výhodou

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o. bola založená v roku 2009 a pôsobí oblasti STROJÁRSKEJ a STAVEBNEJ VÝROBY.

V oblastiach strojárskej výroby je hlavným predmetom činnosti Kovovýroba a Povrchová úprava kovov – linka galvanických povrchových úprav, práškové lakovanie, tepelné spracovanie – kaliareň. Prevádzka - Krásno nad Kysucou.

V oblastiach stavebnej výroby sa zameriavame na segmenty “Riešení pre developerov – Generálne zhotovenie stavieb” a “Hospodárenia s energiou – LED osvetlenia, Fotovoltika, Elektroinštalácie”. Prevádzka - Žilina.

Portfólio produktov a služieb je vytvorené na základe potrieb zákazníkov a vyznačuje sa komplexnosťou, profesionalitou a nadštandartnou kvalitou v oblasti:
• strojárstva,
• stavebníctva,
• energetiky,
• obnoviteľných zdrojov energie,
• riadenia technológií, merania a monitoringu spotrieb,
• a energetických služieb.

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o. je držiteľ certifikácie | ISO 9001 | ISO 14001 | OHSAS 18001 | ISO 37001 |

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri cintoríne 36, ( 3 Energy, s.r.o., K cintorínu 36 )
01004 Žilina