Pridať inzerát

Projektový manažér stavby

3 Energy, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Konzultačná činnosť v predrealizačnej časti.
- Inžinierska činnosť - zabezpečenie právoplatného stavebného povolenia.
- Organizačno – riadiaca činnosť, zriadenie staveniska.
- Prevádzka a údržba staveniska ( OBZP).
- Koordinačná činnosť – postupu prác a jednotlivých subdodávateľov, vrátane vecnej právnej kontroly.
- Koordinácia dodávky strojov a mechanizácie, a dodávky stavebného materiálu.
- Komunikácia s projektantom stavby, pri zmenách stavby.
- Kontrola revíznych správ.
- Kontrola vedenia stavebného denníka zhotoviteľom.
- Komunikácia so správcami inžinierskych sietí pri pripájaní do verejných sietí
- kontrolná činnosť – kontrola správnosti fakturácie voči cenovej ponuke jednotlivých subdodávateľov.
- Protokolárne odovzdanie staveniska a diela.
- Zabezpečenie kolaudačného konania.

Získate prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá Vás bude skutočne baviť. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosť ďalej sa rozvíjať. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- špecifické kurzy a školenia
- mobilný telefón, notebook/tablet
- flexibilný pracovný čas
- individuálne ohodnotenie, mesačné prémie
- bohatý sociálny program
- príspevok na stravovanie zamestnancov
- a ďalšie

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, pozemné stavby

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Relevantná prax, skúsenosti s realizačnými projektami (aspoň 5 rokov)
- Skúsenosť s riadením stavby, zamestnancov
- Výborná znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- Ovládanie technologických postupov stavebných prác
- Spoľahlivosť, komunikatívnosť, samostatnoť a schopnosť samostatne riešiť problémy
- Vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o. bola založená v roku 2009 a pôsobí oblasti STROJÁRSKEJ a STAVEBNEJ VÝROBY.

V oblastiach strojárskej výroby je hlavným predmetom činnosti Kovovýroba a Povrchová úprava kovov – linka galvanických povrchových úprav, práškové lakovanie, tepelné spracovanie – kaliareň. Prevádzka - Krásno nad Kysucou.

V oblastiach stavebnej výroby sa zameriavame na segmenty “Riešení pre developerov – Generálne zhotovenie stavieb” a “Hospodárenia s energiou – LED osvetlenia, Fotovoltika, Elektroinštalácie”. Prevádzka - Žilina.

Portfólio produktov a služieb je vytvorené na základe potrieb zákazníkov a vyznačuje sa komplexnosťou, profesionalitou a nadštandartnou kvalitou v oblasti:
• strojárstva,
• stavebníctva,
• energetiky,
• obnoviteľných zdrojov energie,
• riadenia technológií, merania a monitoringu spotrieb,
• a energetických služieb.

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o. je držiteľ certifikácie | ISO 9001 | ISO 14001 | OHSAS 18001 | ISO 37001 |

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri cintoríne 36, ( 3 Energy, s.r.o., K cintorínu 36 )
01004 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Škerenčáková
E-mail: poslať životopis