Pridať inzerát

Project Executive / Project Manager v prieskume trhu

2muse, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ďatelinová Ulica 6, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiack mzde môžu byť vyplatené zaujímavé motivačné odmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pracovnej pozícii Ťa čaká práca v prieskumnom tíme, ktorý tvoria skúsení prieskumníci/-čky. Ak Ťa baví prieskum trhu, tak toto môže byť práca pre Teba.

Mal/-a by si na starosti
- komplexnú realizáciu projektov kvantitatívneho prieskumu trhu,
- prípravu realizácie prieskumu na základe jeho cieľov, tvorbu dotazníkov a scenárov, kontrolu naprogramovaných dotazníkov,
- spracovanie prieskumu, vrátane základnej štatistickej analýzy, príprava podkladov pre analýzu, príprava záverečnej správy pre klienta,
- prezentáciu častí výsledkov a aktívny kontakt s klientmi,
- dohľad nad spustením a priebehom projektov - interný manažment projektu.
Znalosti v oblasti kvalitatívneho prieskumu, tvorby scenárov, analýz a interpretácie zistení sú výhodou.

• práca v prieskumnej agentúre, v ktorej ľudia tvoria slobodne a bez obmedzení nadnárodných sietí - dnes už patrí medzi najväčšie na Slovensku,
• dynamická práca, pri ktorej môžeš rozvíjať svoje analytické, interpretačné, písomné a prezentačné schopnosti a prehlbovať svoje poznatky z marketingovej praxe,
• práca v kolektíve mladých a „duchom mladých“ ľudí, ktorí patria k profesionálnej špičke v oblasti prieskumu trhu,
• kontakt s množstvom zaujímavých a inšpiratívnych ľudí na strane našich klientov,
• flexibilná pracovná doba a ľudský prístup k riešeniu osobných požiadaviek,
• vzdelávanie v rámci pravidelných interných / externých seminárov,
• firemné súťaže a tipovačky.

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, pošli nám prosím svoj životopis v angličtine na uvedenú kontaktnú e-mailovú adresu alebo prostredníctvom formulára.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, matematika, sociológia sú vhodným východiskovým bodom pre ponúkanú pracovnú pozíciu.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
• vynikajúci verbálny i písomný prejav v slovenskom jazyku je nevyhnutnosťou,
• schopnosť kritického myslenia,
• precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita a lojalita,
• predchádzajúca prax v prieskume trhu je veľkou výhodou
• znalosť práce v SPSS je veľkou výhodou

2muse je najväčšia nezávislá prieskumná agentúra na Slovensku.
Prieskum chápeme ako nástroj, ktorý má pomáhať pri manažérskom rozhodovaní. Pracujeme s dátami z trhu, robíme prieskumy a analýzy.
Výsledkom našej práce sú informácie a súvislosti, vďaka ktorým naši klienti lepšie porozumejú trhu a zákazníkom. A na základe toho sa správne rozhodnú.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

2muse s.r.o.
Ďatelinová 6
821 01 Bratislava - Ružinov