Pridať inzerát

Senior project manager (solárna energia)

2ING spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacplatové podmienky budú závisieť od odborných a jazykových znalostí kandidáta
  • Termín nástupu: dohoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca pri rozbehu nového projektu na Slovensku
• riadenie lokálneho interného tímu pre vývoj projektov v oblasti solárneho priemyslu, ako aj externých partnerov vrátane spolu-vývojárov, právnych, pozemkových a majetkových špecialistov;
• zapojenie sa a vyjednávanie s externými kľúčovými zainteresovanými stranami vrátane vlastníkov pozemkov, miestnych samospráv a prevádzkovateľov sústav;
• podpora rozvoja trhu, formovanie a zabezpečenie nových príležitostí na rozvoj projektu

• práca v medzinárodnom tíme
• možnosť vlastnej realizácie v spolupráci s dlhoročným partnerom v rámci celého sveta
• zaujímavé finančné ohodnotenie

V prípade, ak vás ponuka zaujala prosím pošlite vaše CV v anglickom jazyku na ingrid.bajzikova@2ing.sk
Budeme sa snažiť odpovedať všetkým kandidátom, na osobné stretnutie budeme pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú profesionálne a jazykový znalosti.
Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o spoluprácu s našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš medzinárodný klient pôsobí v rámci solárneho priemyslu viac ako 25 rokov v rámci celého sveta.
Ich pôsobenie je zamerané hlavne na oblasti:
• vývoj a riadenie solárnej energie
• riadenie projektov v oblasti technológií obnoviteľnej energie
• financovanie solárnej energie, prevádzkovanie a riadenie výroby
• riešenie skladovania energie
• veľkorozmerné strešné fotovoltaické aplikácie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

energetika, obnoviteľné zdroje energie, fotovoltaika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

10

Kandidát by mal mať skúsenosti s rozbehom nových projektov, nadšenie pre oblasť obnoviteľných zdrojov energie.
Znalosť a trpezlivosť pri legislatívnych krokoch v rámci rozbehu nových projektov.
Otvorená komunikácia, orientácia na výsledky

Poskytujeme personálno-poradenské služby v oblastiach s viac ako 25 ročnými skúsenosťami v oblasti ľudských zdrojov:
- Pracovno-právna dokumentácia
- HR procesy
- Rozvojové aktivity nielen pre zamestnancov
- Výber zamestnancov
- Motivačné a hodnotiace nástroje ...

"Otvorte a ochutnajte, robíme HR srdcom"