Pridať inzerát

Obchodný manažér / reprezentant

1plus1 s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP,ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie obchodných stretnutí so zákazníkmi
- vedenie obchodných rozhovorov
- poradenstvo pre zákazníkov
- vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
- miesto výkonu práce je Západoslovenský kraj
- pomer práce, terén 70% - kancelária 30%
- pravidelný reporting

- možnosť rýchleho kariérneho rastu a možnosť vytvorenia VLASTNEJ POBOČKY .
- zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
- nadpriemerné platové ohodnotenie
- firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
vyžitie)
- všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
- služobný automobil pre výkon práce
- občerstvenie na pracovisku

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite životopis., alebo pre bližšie info volať 0948 042 962. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Východoslovenská energetika a.s. (VSE) / Innogy je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny a plynu.

Predmetom činnosti je nákup elektriny a plynu od výrobcov a jej predaj našim približne 500 000 zákazníkom – domácnostiam, firmám a organizáciám, veľkým a kľúčovým zákazníkom. Prostredníctvom Zmlúv o združenej dodávke energií zabezpečujeme zákazníkom komplexné služby v oblasti predaja elektriny, plynu a distribúcie elektriny. Vlastníkom akcií VSE je VSE Holding a.s. (100 %).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

E-mail - základy
Internet - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičák výhodou, nie podmienkou
- obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie
- čestnosť a zodpovednosť pri práci, samostatnosť, rýchle rozhodovanie
- príjemné vystupovanie k zákazníkom
- odolnosť a schopnosť zvládať stresové situácie
- schopnosť plánovať
- cieľavedomosť
- prax v oblasti obchodu a
VP výhodou nie podmienkou

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb v rámci západného Slovenska.

Spolupracujeme so značkami :
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s.
Spoločnosti SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Miletičova 14
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov