Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre 123 Balíkové centrá

123Kurier, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPlatové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta. Prémiová zložka podľa výkonu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď sa podieľať na rozvoji úplne novej siete balíkových centier na slovenskom trhu. Hľadáme kolegu, ktorý je rovnako zanietený nadšenec ako my a bude plnohodnotným a dlhodobým členom nášho stabilného tímu.
Náplňou tvojej práce bude najmä akvizičná činnosť, budovanie atraktívneho a trendového produktu.
Kancelária vo Vlkanovej.

Popis pracovného miesta:
• Čaká ťa aktívne vyhľadávanie nových partnerov – našu sieť len budujeme, preto je táto časť najdôležitejšia
• Budeš mentorovať a vzdelávať zamestnancov v balíkových centrách, aby všetci vedeli, ako správne manipulovať so zásielkami
• Tvojou úlohou bude aj starostlivosť o partnerské predajne a poskytneš im pomocnú ruku vždy, keď budú potrebovať pomoc
• Sledovať trh a trendy bude náplňou bežného dňa, nech nám nič neujde
• Plniť svoj osobný obchodný plán a reportovať výsledky je samozrejmosťou

Okrem toho ti ponúkame:
- možnosť kariérneho postupu
- možnosť byť hrdý na svoju prácu
- budeš sa spolupodieľať na budovaní svojho pracovného prostredia a dobrom mene firmy
- firemný telefón, aj na súkromné použitie
- zaujímavé interné súťaže
- teambuildingové akcie
- darčekové poukážky k Tvojim životným udalostiam
- zasielanie osobných zásielok zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

• Dosiahol si minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Máš aspoň 1 rok skúsenosť s predajom, alebo si pracoval na pozícii OZ
• Ovládaš prácu na PC
• Si aktívny vodič a nevadí ti cestovanie aj do vzdialenejších okresov
• Si pozitívne naladený a nezľakneš sa veľkých výziev
• Rád pracuješ samostatne

Spoločnosť 123kurier prevádzkuje kuriérsku službu od roku 2012. Začala ako spojovací
článok medzi klientmi a ostatnými logistickými spoločnosťami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Poľsku.

Adresa spoločnosti

123Kurier, s.r.o
Tomanoczyho 378
027 43 Nižná