Pridať inzerát

Účtovník

1. day s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovská 8, 064 01 Stará Ľubovňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacmesačné odmeny
  • Termín nástupu: 01.02.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vedenie a spracovanie agendy vyplývajúcej z daňových zákonov, vrátane styku s príslušnými úradmi
-Vedenie účtovnej evidencie v priebehu účtovného obdobia v sústave podvojného účtovníctva
-Evidencia nehnuteľnosti a majetku, spracovanie nájomných zmlúv
-Podávanie výkazov pre Intrastat,
- Komunikácia s bankami, prevody medzi účtami, zadávanie platieb,
- Podávanie reportov DPH do členských štátov EU,
- Spracovanie reportov pre manažment spoločnosti,
- Príprava finančných analýz, kalkulácií,
- Spolupráca pri vytváraní strategického a finančného plánu organizácie s konzultáciami nadriadeného,
- Kontrola dostupnosti, preukázateľnosti, správnosti a úplnosti účtovných dokladov o finančných operáciách v organizácii,
- Kontrola dodržiavania efektívnosti a účelnosti hospodárenia s finančnými prostriedkami organizácie,
- Spolupráca s účtovníckym oddelením,

- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v mladom kolektíve
-Koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

ekonomika
2

- Analytické myslenie
- Pozornosť
- Samostatnosť
- Samokontrola
- Spoľahlivosť

Spoločnosť 1. day s. r. o. od svojho založenia v roku 2009, patrí medzi významné obchodné spoločnosti na Slovensku. Už od svojho vzniku sa snaží uspokojovať potreby zákazníkov prostredníctvom cenovo prístupného a širokého sortimentu tovaru, s čo najvyšším pohodlím nákupu a odborným poradenstvom s pridanou hodnotou a kvalitnými službami.
V súčasnosti spoločnosť 1.day prevádzkuje viac ako 60 predajni a neustále sa rozrastá.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynárska 19
040 01 Košice