Pridať inzerát

Junior Account Manager pre maďarskú klientelu

X-Trade Brokers DM S.A.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poštová 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád a bez obáv komunikuješ s ľuďmi a snažíš sa pre nich nájsť ten najlepší produkt? Dokážeš si predstaviť, že na pozícii obchodného zástupcu reprezentuješ pred maďarskou verejnosťou spoločnosť X-TRADE BROKERS (XTB)? Ak máš zdravé sebavedomie, súťaživého ducha, ale napriek tomu dokážeš byť tímovým hráčom, máš teraz šancu stať sa jedným z nás a pracovať na svojej kariére pod vedením skúseného obchodníka.
Do tímu mladých, napriek tomu skúsených obchodníkov hľadáme osobnosti, ktoré majú silnú vôľu a chuť na sebe tvrdo pracovať. Pokiaľ máš v sebe obchodného ducha a chceš sa stať súčasťou tímu veľkého hráča mezi brokermi, neváhaj a pošli nám životopis v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku so sprievodným listom ihneď teraz!

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE?
• priamy kontakt s maďarsky hovoriacimi klientmi v podobe telefonických konzultácií, emailovej komunikácie a prostredníctvom online chatu
• predstavenie služieb spoločnosti XTB pre obchodovanie na finančných trhoch
• po zapracovaní príprava a vedenie online webinárov pre maďarsky
hovoriacich klientov.
• tvorba krátkych komentárov k udalostiam na finančných trhoch

ČO ZA TO PONÚKAME?
• atraktívne fixné ohodnotenie a k tomu BONUSY za dosiahnuté pracovné výsledky
• prácu na plný úväzok
• mentoring od skúsených obchodníkov
• možnosť sebarealizácie a profesijného rastu na pozícii senior obchodníka
• získať skúsenosti a stabilné zázemie v medzinárodnej brokerskej spoločnosti
• prácu v príjemnom, mladom a dynamickom pracovnom kolektíve, kde si všetci „tykajú“
• vzdelávanie a účasť na školeniach v oblasti finančných trhov a predajných zručností
• priebežné hodnotenie dosiahnutých znalostí a výsledkov pre rast osobného rozvoja
• zázemie modernej kancelárie v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
• pozitívny prístup k práci a brať na vedomie, že zákazník je pre Teba v práci na prvom mieste
• bez ostychu komunikovať s klientmi
• základy prezentačných schopností
• znalosť finančných trhov (forex, komodity, akcie a opcie)
• aktívny prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilitu a zodpovednosť
• reprezentatívny dress code (s možnosťou sa v kancelárii prezliecť)
• záujem sa neustále vzdelávať a zdokonaľovať
• výbornú znalosť maďarského jazyka (slovom aj písmom), znalosť slovenského a anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• znalosť a praktické skúsenosti v MS Office
• ak máš navyše skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch, je to pre Teba veľká výhoda (nie je podmienkou)

X-Trade Brokers sa zameriava na obchodovanie s modernými derivátmi finančných nástrojov. V Strednej Európe pôsobíme viac ako 9 rokov. Medzi našich klientov patria fyzické osoby a firmy investujúce prostredníctvom elektronických obchodných platforiem na trhu FOREX, komoditných trhoch a burzách.

Kto sme a čomu sa venujeme, nájdete na webových stránkach: http://www.xtb.sk/o-xtb.

Adresa spoločnosti

X-Trade Brokers DM S.A., organizačná zložka
Poštová 1
81106 Bratislava

Kontakt