Práca SME SME.sk

Vodič Bratislava

Viktis s.r.o.

  • Miesto práce: Opletalova 7210 Bratislava -Devínska Nová Ves (Zeleninari)
  • Ponúkaný plat (brutto): 900e +denne preplácané nadčasy
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru na dodávke s nosnosťou do 3,5 tony, zásobovanie gastro zariadení
- práca a zodpovednosť za tovar
- nakladanie tovaru v sklade a vykladanie na prevádzke
- dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť

- mladý dynamický kolektív
- zamestnanecká zľava na všetok sortiment
-nadčasy 5e v čistom preplácané denne

Vzhľadom na veľký počet životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedných a flexibilných kandidátov na dlhodobú spoluprácu. Práca si vyžaduje vyššiu fyzickú zdatnosť a vodičský preukaz typu B.

Na slovenskom trhu sme jedinou zo spoločností, ktorá pravidelne zaváža do 1500 gastronomických zariadení po celom Slovensku
Našou dlhodobou víziou je znížiť množstvo dovážanej čerstvej zeleniny a ovocia a zvýšiť lokálnu produkciu priamo v cieľovej krajine.
Je pre nás dôležité, aby spoločnosť napredovala, preto nestojíme na mieste, ale neustále investujeme do vývoja.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panská 18
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto