Pridať inzerát

Swepro IONIC / Obchodný zástupca (Ref. č.: IONIC )

swepro s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavská cesta 84, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1800 € fixné / mesiac + bonusový systém (podľa skúseností)
  • Termín nástupu: 01.10.2018

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

swepro nie je iba spoľahlivý partner priemysel v technológii stlačeného vzduchu a pneumatických náradiach, divízia IONIC rastie rýchlo a hľadáme obchodného zástupcu, ktorý bude rozvíjať ďalej predaj v Českej republike a na Slovensku pre svoju divíziu IONIC.

Obchodný zástupca navštevuje zákazníkmi (priemyselné závody), rieši mnohé veci spojené s elektrostatickými problémami, sleduje otvorené projekty a hľadá nové príležitosti. Kandidát by mal byť pripravený cestovať 3 dni v týždni a stráviť 2 dni v kancelárii v Bratislave.

Blízke vzťahy so špecialistami z iných divízií (technológia stlačeného vzduchu, pneumatické náradie) a produktovými manažérmi v Nemecku.

- pracovať v zaujimave oblasti a stretnutia sa partnermi zodpovednými za najvyššie výrobné pozície
- mladý a dynamický kolektív, veľmi úspešný tím a spoločnosť
- pracovať v medzinárodnom prostredí
- nadobudnutie znalostí v priemyselnom sektore a obchodných zručnostiach
- rýchlo rastúca spoločnosť v Európe s vysokým potenciálom osobného rastu
- 120% klub: najlepšie predajcov idu na 100% zaplatene dovolenky (5 dní v New York tento rok)
- vynikajúca dostupnosť MHD

- po 3 pracovných dňoch dostanete potvrdenie o prijatí vašej žiadosti
- po 7 pracovných dňoch budete mať pozvánku na stretnutie alebo odmietnutie vašej žiadosti
- za menej ako 3 týždne vás swepro informuje o konečnom rozhodnutí po vašom rozhovore a navrhne vám konkrétny návrh pracovných miest

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.9.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-najmenej 5 úspešných rokov ako predajca s vysokými výsledkami
-miluje predaj
-spoľahlivosť
-organizovanie a plánovanie práce
-komunikatívnosť a sebaprezentácia pri telefonickej a osobnej forme
-orientácia na obchodné výsledky a plány spoločnosti

Spoločnosť swepro so sídlom v Neuss (DE) je od roku 1980 odborným dodávateľom pneumatické techológia. Naši obchodných konzultantov v súčasnosti poradia viac ako 30000 obchodným klientom zo všetkých odvetví priemyslu v 12 európskych krajinách,

Naše stále rozširujúca ponuka výrobkov zahŕňa trysky na stlačený vzduch, pneumatické náradie a elektrostatické riešenie. Naše výrobky zvyšujú kvalitu, zvyšujú produktivitu, znižujú hlučnosť, šetria energiu a zvyšujú bezpečnosť procesov našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trnavská cesta 84
82102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Nicolas Martel
Tel.: 02 49 100 391
E-mail: poslať životopis