Práca SME SME.sk

Data Analyst

Profesia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 19, Bratislava, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora pri marketingových, produktových alebo obchodných analýzach pre interné účely a pre médiá.
- Navrhovanie spôsobu zberu údajov (štúdie, prieskumy verejnej mienky, dotazníky a pod.).
- Prezentácia dát a výstupov v oblasti trhu práce na odborných konferenciách.
- Sledovanie ekonomického vývoja a príprava prognóz pre trh práce.
- Práca na projektoch pre potreby klientov.
- Navrhovanie nových produktov pre klientov v súvislosti s prieskumami a analýzou pracovného trhu.

Chceme práve teba ak:
- máš rád/a štatistické a analytické spracovanie údajov z databáz a máš chuť dennodenne pracovať s dátami spoločnosti Profesia, ktoré zbierame už 20 rokov,
- rád/a pripravuješ hĺbkové analýzy a následne ich interpretuješ,
- vieš zrozumiteľne interpretovať dáta aj laickej verejnosti.
- ti nerobí problém pravidelne overovať a analyzovať štatistické údaje pre určenie prognóz budúcich trendov,
- sa rád/a podieľaš na marketingových výskumoch, zostavuješ zmysluplné otázky v dotazníkoch, vyznáš sa v analýze kvalitatívnych a kvantitatívnych údajov a robí ti radosť, keď zistíš niečo zaujímavé...

- Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk.
- Práca v otvorenej a neformálnej firemnej kultúre, kde radi skúšame nové veci.
- Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
- Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
- Zaujímavé benefity (masáže, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné).
- Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

- Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, kde uvedieš, prečo chceš práve pracovať v našej spoločnosti a na danej pozícii.
- Ak budeš reagovať na ponuku, zobrazia sa ti 2 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.
- Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

štatistika, matematika, ekonomické, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - expert

Počítačové znalosti - programátor

MySQL - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené VŠ vzdelanie (tesne pred ukončením), výhodou je odbor: matematika, štatistika, ekonómia.
- Analytické myslenie, zmysel pre detail, vzťah k štatistike a ovládanie metód štatistických výpočtov.
- Skúsenosť so štatistickým softwarom.
- Znalosť práce s Microsoft Office, najmä Microsoft Excel.
- Základná znalosť s prácou v databázach MySQL výhodou.
- Základná znalosť programovacích jazykov ako napr. R alebo Python výhodou.
- Schopnosť vnímať veci v súvislostiach a riešiť problémy komplexne.
- Komunikačné a prezentačné zručnosti.
- Otvorenú myseľ, zvedavosť, samostatnosť a chuť vzdelávať sa.

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 20 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.
Okrem Slovenska pôsobí na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.
V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
E-mail: poslať životopis