Pridať inzerát

Predajca oblečenia a doplnkov

PRO HD, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rebarborová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat od 900 EUR netto podľa kvalifikácie a schopností.
  • Termín nástupu: 01.07.2018

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme autorizovaný predajca motocyklov značky Harley-Davidson. Súčasťou nášho portfólia je aj predaj odevov a doplnkov pre motocyklistov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2011. Kvalitné zázemie vo firme je podstatné na dosahovanie našich cieľov a preto na pozíciu odborného predajcu potrebujeme zodpovedného človeka, ktorý sa bude starať o potreby našich zákazníkov:
- aktívny predaj a poradenstvo,
- budovanie vzťahov so zákazníkom,
- vytváranie, evidencia a správa objednávok,
- evidencia zákazníkov,
- evidencia, vystavovanie a správa faktúr,
- príprava podkladov pre účtovníka,
- predaj tovarov a služieb,
- bežná administratíva,
- doplňovanie tovaru na predajnú plochu,
- práca na predajnej ploche,
- práca v sklade predajne.

Flexibilná samostatná práca s vlastnou zodpovednosťou. Sociálny program od stravných lístkov až po preplácanie služobných náhrad. Atraktívne zľavy na produkty spoločnosti. Naša spoločnosť zabezpečuje svojím zamestnancom školenia v rámci spoločnosti Harley-Davidson Europe, Ltd. PC a telefón sú u nás štandardom.

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti PRO HD, spol. s.r.o., Rebarborová 1/A, 821 07 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné. Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu a krátkeho motivačného listu. Odpovieme uchádzačom, ktorí vyhovujú nášmu profilu. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť a dynamika sú hlavnými predpokladmi práce v našej spoločnosti. S našimi dodávateľmi komunikujeme výhradne v anglickom jazyku. Školenia, ktoré pre svojich zamestnancov zabezpečujeme, sú tiež iba v anglickom jazyku. Naša spoločnosť využíva prácu v ekonomickom systéme PROLUC. Ovládanie tohto ekonomického systému zo strany uchádzača je pre nás veľkou prednosťou. Práca s PC v štandardných programoch Word, Excel, Outlook a pod. Zodpovednosť a samostatnosť je v našej spoločnosti cenená. Pracujeme s motocyklami, preto mať vzťah k nim je výhodou, nie však podmienkou.

HARLEY-DAVIDSON BRATISLAVA je prvým oficiálnym predajcom motocyklov Harley-Davidson® na Slovensku a je zameraný výlučne na značku Harley-Davidson® a jej originálne výrobky. Je reprezentovaný spoločnosťou PRO HD, spol. s r.o., Rebarborová 1/A, 821 07 Bratislava.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PRO HD, spol.s.r.o.
Rebarborová 1/A
82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Nádasi
E-mail: poslať životopis