Pridať inzerát

Vedúci úseku - Projekty (m/ž) - Trnava

OBI Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebné materiály, alebo materiály použité na výstavbu krásnej záhradnej terasy - keď ide o vašu oblasť sortimentu, máte prehľad. Postaráte sa o to, aby všetko išlo ako na bežiacom páse. Vždy kontrolujete pohľadom, či je všetok tovar v dostatočnom množstve tam, kam patrí. Svojím prístupom k práci a prístupom k zákazníkom idete zamestnancom vzorom. Zároveň svojim zamestnancom ukážete aká zábavná môže byť perfektná tímová práca.

Vaše úlohy:
- samostatné zodpovedné za zverené úseky predajne
- byť vzorom v orientácii na zákazníka
- vedenie a motivovanie zamestnancov
- podporovanie talentov
- zodpovednosť za skladovanie a riadenie zásob v predajni presadzovanie atraktívnych konceptov merchandisingu
- obchodné myslenie

- 13.plat
- stravné lístky v nadštandardnej hodnote 4,50 EUR
- príplatky za prácu cez víkend
- garantované navyšovanie mzdy podľa odpracovaných rokov
- zamestnanecká zľava
- dochádzková prémia
- vernostné voľno
- benefity za pracovné jubileum a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- veľmi dobré znalosti sortimentu v oblasti stavba, záhrada
- silné prozákaznícke myslenie a obchodný duch
- skúsenosti s riadením zamestnancov
- radosť z práce s ľuďmi
- radosť z práce v tíme

Predvídanie namiesto následkov. To je nárok spoločnosti OBI. Receptom nášho úspechu je hľadať vždy nové cesty. V Európe patríme k najväčším predajcom stavebnín a potrieb pre domácich majstrov. Domáci majstri v 10 európskych krajinách nájdu presne čo hľadajú vo vyše 570 obchodoch OBI. Kvalita, sortiment, poradenstvo a pomoc. Za týmto účelom ťahá každý deň vyše 42 000 angažovaných zamestnancov za jeden povraz. Okrem toho ponúka spoločnosť OBI vynikajúce príležitosti na povýšenie, medzinárodné perspektívy a programy ďalšieho vzdelávania. Hľadáme ľudí, ktorí chcú napredovať spolu s nami.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hodonínska 25
841 03 Bratislava