Senior Integračný Špecialista / Senior Integration Specialist

O2 Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 €/btto. O finálnej mzde a ďalšom odmeňovaní sa s Vami radi porozprávame osobne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Navrhovať riešenia, ako prepojiť jednotlivé systémy a aplikácie
-Návrhy ďalej realizovať a testovať
-Postupovať podľa štandardov v oblasti integrácie systémov
-Pomáhať ostatným v tíme aj vo firme

Základná mesačná mzda najmenej:
-2200€/btto
-Okrem základnej mzdy môžete získať aj bonusy 2-krát ročne.
-Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím a preto sa s Vami radi porozprávame osobne.
U nás navyše:
-Je lepšie raz vidieť ako 100-krát čítať. Našu atmosféru vám predstavia tie najpovolanejšie: https://www.youtube.com/watch?v=zH5b...
-Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov a otvorenosť je samozrejmosťou. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.
-O2 Prázdniny – vieme, že niekedy sa pracuje nad 100% a preto ponúkame aj voľno navyše.
-Home Office - občas potrebujeme väčší kľud na prácu (alebo vybaviť inštalatéra :) ).
-Keď je človek chorý, má ostať doma. Pomôže tým sebe aj kolegom a my mu PN-ku doplatíme.
-Stravné lístky máme aj za dni neprítomnosti v práci.

Požiadavky na zamestnanca

-Nástup: dohodou
-Vzdelanie: SŠ / VŠ
-Prax: min. 3 roky v oblasti implemetnácie SW, na pozícii developera/dizajnér
- Skúsenosti so systémovou integráciou, TIBCO - výhodou
-Dobrá znalosť: XML, XSD, XSLT, SOAP, REST, Java
-Technické a analytické myslenie
-Proaktívny prístup k riešeniu problémov
-Anglický jazyk - pokročilý
-MS Office (Word, Excel, PowerPoint) nutná pokročilá úroveň

O2 Slovakia je silná a stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Šaláteková
E-mail: poslať životopis