Pridať inzerát

Zamestnanec cestnej údržby - cestár

Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na vinohrady 1022, Trenčín-Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 EUR plus príplatky
  • Termín nástupu: 1.10.2018, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon letnej a zimnej údržby na spravovaných úsekoch a zariadeniach cestnej infraštruktúry
Vedenie a bežná údržba špeciálnych motorových vozidiel, mechanizácie a techniky (sypač, snehová fréza, UNIMOG, UDS, ...)
Odstraňovanie následkov dopravných nehôd a iných škôd na majetku v správe strediska
Výkon manuálnych údržbových a remeselníckych prác (kosenie, hrabanie trávnych plôch, zber nečistôt, ...)
Výkon pomocných stavebných a nestavebných prác pri údržbe a opravách cestného a obslužného majetku v zmysle kvalifikačných predpokladov

Pracovný čas:
Priemerný pracovný čas 37,5 hodín /týždeň. Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas na všetky dni v týždni vrátane víkendov a sviatkov. Práca na 11,5 hodinové zmeny

zvýšené % príplatky nad rámec Zákonníka práce za: nadčas, nočnú prácu, prácu vo sviatok
• príplatok za prácu v sobotu a nedeľu
• príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky
• príspevok do lll. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie)
• ďalší stravný lístok pri 11,5 hodinovej pracovnej zmene
• 5 dní dovolenky navyše oproti Zákonníku práce po odpracovaní jedného roka
• možnosť výhodne využívať rekreačné zariadenie v Liptovskom Jáne
• možnosť odborného vzdelávania
• sociálny program vyplývajúci z Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, dopravné, technické, poľnohospodárske,elektrotechnické

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Platné psychotesty na vodiča
Preukaz, osvedčenie alebo doklad podľa § 16 ods. 1 Zákona č. 124/2006 Z. z.
Zdravotná spôsobilosť

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. vznikla 1. februára 2005. Založil ju zákonom štát a v mene štátu koná Ministerstvo dopravy a výstavby SR.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky. Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností. Predovšetkým je to plánovanie, príprava a výstavba diaľnic, ich údržba a realizácia opráv. V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dúbravská cesta 14
84104 Bratislava

Kontakt