Práca SME SME.sk

Vedúci závodu-konateľ (Ref. č.: 17023)

MBV international, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj, Nové Zámky
  • Ponúkaný plat (brutto): 3500 - 4000 EUR
  • Termín nástupu: 01.03.2017

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete mať celkovú zodpovednosť za riadenie spoločnosti v technických, odbytových a ekonomických záležitostiach. V tesnej spolupráci s Vašimi kolegami z materskej spoločnosti budete rozvíjať spoločnú stratégiu rastu pre nadchádzajúce roky a postupne ju presadzovať. Ťažiskom Vašej práce bude bezproblémové ovládnutie a optimalizácia dennej výroby. Do tohto procesu zapojíte aj zamestnancov a budete ich motivovať cieľovo orientovaným a spoľahlivým štýlom vedenia. Budete navyšovať výrobu a hájiť záujmy zákazníkov i ostatných obchodných partnerov.

Vašu kandidatúru, vrátane životopisu a preukazovej fotografie posielajte, prosím, pod číslom 17023 na adresu: office@mbv-inter.com. Zaručujeme Vám dôverné zaobchádzanie s Vašimi osobnými dátami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.3.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je úspešná nemecká spoločnosť, ktorá dodáva nemeckým i zahraničným výrob-com automobilov vysokokvalitné tvarované kovové vedenia do spaľovacích motorov. Do ich závodu na Slovensku (okres Nové Zámky) s cca 80-timi zamestnancami hľadáme skúsenú osobnosť na pozíciu konateľa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ste etablovaný vedúci pracovník a máte viacročnú skúsenosť na technickej alebo ekonomickej vedúcej pozícií v podniku vyrábajúcom pre automobilový priemysel so zameraním na kovoobrábanie prípadne opracovanie plastov. Vyznáte sa v individuálnych výzvach rastovo orientovanej spoločnosti, ovládate strategickú predvídavosť a máte ukončené technické alebo ekonomické vzdelanie. Dobrá znalosť nemeckého jazyka slovom i písmom je predpokladom. Vaše odborné a ľudské kompetencie majú pre nás väčšiu váhu než nejaké nadštandardné vzdelanie.

vyhledávání středního a vyššího managementu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MBV international, s.r.o.
K Botiči 1453/6
101 00 Praha 10
Česká republika

Kontakt