Práca SME SME.sk

Autoelektrikár

Jaguar Land Rover

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony
  • Ponúkaný plat (brutto): konkurenceschopné platové ohodnotenie
  • Termín nástupu: 01.01.2018

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosím, venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť s diagnostikou automobilov a odstraňovaním elektrických závad, prosím prečítajte si našu ponuku.

Vašou úlohou bude:
* diagnostika funkčných závad vozidla
* odstraňovanie elektrických chýb v automobiloch
* montáž a demontáž zariadení a komponentov
* práca s elektrickým ručným náradím
* skladanie a montáž komponentov, prípadné odstraňovanie závad na jednotlivých dieloch
* vykonávanie opakovaných pracovných činností a pohybov
* zaznamenávanie postupu opráv do systému
* dodržiavanie pracovných postupov, pravidiel BOZP a pokynov nadriadeného

* Práca pre známeho výrobcu luxusných vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
* Možnosť tréningových programov vo Veľkej Británií
* 13.-ty plat
* Zmluva na dobu neurčitú od 1.dňa pracovného pomeru
* Stravovacia karta s denným kreditom 4 eur za každý odpracovaný deň perplácané zamestnávateľom nad rámec zákona
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
* Kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

* skúsenosti s opravami áut
* kolegialita
* samostatnosť
* ochota pracovať na zmeny
* automoto nadšenec

Adresa spoločnosti

Jaguar Land Rover Slovakia s.r.o.
Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Magdolenová
E-mail: poslať životopis