Práca SME SME.sk

Group leader do oddelenia kvality

Jaguar Land Rover

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony
  • Ponúkaný plat (brutto): 1326 € brutto + bonusy
  • Termín nástupu: 01.09.2017

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosím venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť ako vedúci menšieho tímu vo výrobe, skúsenosť s kontrolou kvality a máte aspoň základnú znalosť anglického jazyka, prosím prečítajte si našu ponuku.

Vašou náplňou práce bude:

* Práca na oddelení kontroly kvality
* Viesť, podporovať a motivovať Váš tím kontrolórov kvality k dosiahnutiu stanovených cieľov
* Zabezpečiť potrebné tréningy pre nových zamestnancov na oddelení kontroly kvality
* Zodpovednosť za začlenenie všetkých členov tímu
* Zabezpečenie dodržiavania pracovných postupov, procesov a bezpečnosti pracoviska.
* Rozvíjať, dokumentovať a zabezpečovať štandardizovanú prácu a stabilnú produkciu a prispievať k neustálemu zlepšovaniu procesov
*Zabezpečte, aby tím bol primerane vyškolený, a aby sa riadil pravidlami bezpečnosti pri práci
* Disciplinárna zodpovednosť za riadenie členov tímu.
* Definovať požiadavky organizácie na pracovisku a zabezpečiť dodržiavanie 5S štandardov

* Práca pre známeho výrobcu luxusných a off-road vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu pripadne zškolenie v UK
* 13 sty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
* Bonus 0-15% základného platu
* Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona

V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím pošlite Vaše CV v anglickom a slovenskom jazyku. v prípade, že nespĺňate na danú pozíciu podmienky, nebudeme Vás kontaktovať vzhľadom na veľký počet uchádzačov.
Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2017 (ostáva ešte 100 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Aspoň základná znalosť anglického jazyka
* Skúsenosť s vedením tímu
* Schopnosť koordinovať a motivovať tím
* Skúsenosť na obdobnej pozícií (znalosť automotive prostredia je prednosťou)
* Porozumenie systémom kvality
* Zameranie na detail a analytické schopnosti
* Schopnosť komunikovať naprieč rôznymi pozíciami
* Dobre rozoznávanie farieb a dobrý sluch
* VP triedy B

Adresa spoločnosti

Jaguar Land Rover Slovakia s.r.o.
Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Magdolenová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis