Práca SME SME.sk

Manager dovolenek - home office a další výhody

Invia.sk, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Coboriho 9, Nitriansky kraj, Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): 750 - 1600 EUR
  • Termín nástupu: 29.06.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milujete cestování? Není nad to, když je práce vaším koníčkem! Staňte se součástí nadnárodní společnosti. Přidejte se do prodejního týmu Invia a vydělejte si na své sny. Vybudujte si svou kariéru a buďte jedničkami u špičky na trhu.

Čím můžete vydělat velké peníze:

· rady v oblasti cestovního ruchu a dovolených
· zpracování nabídek rezervací zájezdů/ubytování
· prodej zájezdů, ubytování a doplňkové služby
· komunikace s klienty – osobně, telefonicky a e-mailem
· rezervace v našem interním systému a spolupráce s cestovními kancelářemi

Co od nás automaticky získáte:

· smlouva na dobu neurčitou
· fixní plat + bonusy, ti nejlepší si přijdou až na 1.600 EUR/měsíc
· sympatický a profesionální tým
· příjemné a moderní prostředí
· možnost karierního růstu na Team Leadera
· slevy na zájezdy, Home Office, stravenky, hrazená školení

Měli byste splňovat:

· středoškolské vzdělání
· podnikavý duch
· samostatnost
· schopnost se na všem domluvit
· nástup IHNED !!!!!

Myslíte si, že si budeme rozumět a máte nám co nabídnout? Kontaktujte nás, ať neztrácíme čas!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava.

Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z naších pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie tiež aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Machařová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis