Práca SME SME.sk

Pracovník zásahovej skupiny SRP

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Višňová
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizuje zásah na narušený objekt chránený prostredníctvom PCO,
- v stanovených časoch vykonáva kontrolu stanovených objektov
- odomyká a uzamyká stanovené objekty v zmysle stanoveného harmonogramu
- v stanovených prípadoch informuje zodpovedné osoby o vzniknutých skutočnostiach

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- pravidelná mzda vyplatená vždy do 15. dňa v mesiaci
- stravné lístky za každú odpracovanú službu
- pracovné ošatenie, príspevok na služobnú obuv

V prípade záujmu pošlite svoju žiadosť a životopis na doleuvedené adresy.
Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

výkon fyzickej ochrany
2

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ PODMIENKA
- prax vo výkone fyzickej ochrany min. 2 roky - NUTNÁ PODMIENKA
- zbrojný preukaz - NUTNÁ PODMIENKA
- občianska a trestná bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- chuť pracovať
- komunikatívnosť a samostatnosť, analytické schopnosti a schopnosť rozhodovať

Skupina G4S patrí k svetovej špičke v poskytovaní bezpečnostných riešení. Na Slovensku sa spoločnosť G4S zameriava predovšetkým na poskytovanie bezpečnostných služieb v oblasti ochrany majetku a osôb, fyzickej ochrany a služieb spojených s požiarnou ochranou. Našou prioritou je spokojnosť klienta a zamestnancov G4S.
Všetky naše záväzky voči zamestnancom si plníme načas a podľa platnej legislatívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

G4S
Višňová 16
831 01 Bratislava 37

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis