Práca SME SME.sk

Asistent/ka na prevádzke robotníckych ubytovní (Galanta)

EUROTRADE - SR a.s.

  • Miesto práce: Drevená 888, 924 01 Galanta, Trnava, Nitra, Šaľa
  • Ponúkaný plat (brutto): 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti ubytovania. V našom sídle firmy máme ubytovňu o kapacite vyše 500 lôžok + v objekte sa nachádzajú aj kancelárske priestory.
Okrem tejto ubytovne máme ďalšie o ktoré sa treba starať, prevažne v Trnavskom kraji. Nakoľko našim klientom sú personálne agentúry, na lôžkach je veľký pohyb osôb. Preto je potrebné viesť dôkladnú a presnú evidenciu.
Asistent/ka zodpovedá za recepčné, upratovačky, údržbárov, nákup čistiacich prostriedkov, nákup náhradných dielov, čistotu, poriadok, dodržiavanie ubytovacieho poriadku a vozový park, kontrolu ubytovní a presnú evidenciu prespatých nocí.

- zaujímavá práca s ľuďmi v dobrom pracovnom kolektíve
- garancia stability, istoty
- 13. a 14. plat
- stravné lístky 3,50 €

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač musí byť držiteľom vodičského preukazu skupiny B !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Poskytovateľ ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Komunikačné schopnosti, vzťah k práci s ľuďmi
- Flexibilita, ochota pracovať nadčas
- Bydlisko – Galanta a blízke okolie

EUROTRADE - SR a.s. , spoločnosť má povolenie ako agentúra dočasného zamestnávania, vykonáva personálny leasing pre všetky väčšie nadnárodné spoločnosti.

Navštívte nás na www.pseurotrade.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONÁLNY SERVIS - EUROTRADE - SK s.r.o.
Drevená 888
924 01 Galanta

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Kuna
Tel.: 0800 221 111, 0915 572 185, 0948 420 850
E-mail: poslať životopis