Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy (zvýšený základ + až 65,- EUR na deň)

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

  • Miesto práce: Železničná 4, Šahy 93601, Zahraničie - ostatné
  • Ponúkaný plat (brutto): 1700-2200 NETTO
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vedenie nákladného vozidla (Ťahač návesu, Tridemová súprava)
-Práca v 4+1 turnusoch (možnosť dohody)
-Jazda v rámci EÚ - fixné linky, krátke-dlhé trasy, atď.
-Miesto príchodu/odchodu do práce: Šahy
-Termín nástupu: ihneď

Na Slovensku pôsobíme už viac ako desať rokov. Neustále sa snažíme zdokonalovať svoje služby v rámci prepravy a poskytovať pre našich zamestnancov komfortné pracovné prostredie, ako aj konkurencieschopné platobné podmienky. Náš vozidlový park pravidelne obnovujeme a pri kúpe nových vozidiel sú už parametre ako veľká kabína, nezávislá klimatizácia a chladnička samozrejmosťou.

Pre našich zamestnancov poskytujeme stabilné a dlhodobé zamestnanie a neustále sa snažíme vyhovieť ich individuálnym požiadavkám. Pre verných vodičov poskytujeme bonusový platobný program - na základe ktorého sú zaradení do viacerých mzdových skupín so svýšenou základnou mzdou.

Našim prioritným cieľom v roku 2018 je neustále zlepšovanie platobných podmienok a zaradenie sa do najužšej skupiny najlepšie platiacich prepravných firiem na Slovensku.

-Dodržujeme výplatné termíny
-Dodržujeme pracovno-dovolenkové turnusy/termíny
-Našim vodičom pomáhame a podporujeme ich 24 hodín denne
-Poskytujeme možnosť jazdy vo dvojici aj jednotlivo
-Zaškolíme aj začínajúcich (0KM) vodičov
-Globálne podporujeme vodičov v prípade akýchkoľvek problémov počas výkonu práce
-Hovoríme viacerými jazykmi (SK+HU+DE+EN jazyky)
-Jazdíme podľa predpisov nariadenia ES č.561/2006
-Platobné karty a automatické mýtne jednotky sú samozrejmosťou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Duvenbeck Slovensko, s.r.o. je druhým najväčším slovenským dopravcom a poskytuje zamestnanie pre viac ako 350 vodičov. Disponuje s vlastným vozidlovým parkom a jeho obchodná činnosť sa prejavuje v oblasti dopravy, skladovania a logistiky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničná 4
93601 Šahy

Kontakt