Delláci v Tabačke (Košice)! Pozývame Ťa na kávu a pohovor (15.5.2018) (Ref. č.: R28732)

Dell s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fazuľová 7, Bratislava
  • Termín nástupu: 01.06.2018
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa dozvedeť viac o spoločnosti Dell? Príď sa s nami porozprávať v utorok 15.mája do Tabačky v Košiciach a získaj prácu v medzinárodnej IT spoločnosti! Čakajú na Teba zástupcovia spoločnosti a výborná káva s občerstvením. Navyše môžeš vyhrať atraktívny Dell laptop! Skús šťastie a prihlás sa hneď!

Čo Ti ponúkame:

• Skvelú pracovnú atmosféru
• Viac ako priemerný plat, ktorý vieš Ty ovplyvniť
• Možnost navýšiť svoj príjem cez atraktívne Sales Incentives
• Komunikáciu v nemeckom a anglickom jazyku
• Kariérny rast v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Skúsený a úspešný tím manažérov, na ktorý sa možes vždy spoľahnúť
• Kolegov, ktorí Ti vždy radi pomôžu
• Množstvo tréningov a kurzov
• Work-Life Balance
• ...a jednoducho všetko, čo potrebuješ aby si sa u nás dobre cítil

Čím sa kvalifikuješ:
• Aktívnym nemeckým jazykom
• Chuťou pracovať v Bratislave

Spĺňaš tieto dve podmienky? Príď sa s nami porozprávať pri dobrej káve v Košiciach a zisti, že Sales u nás vôbec neznamená 8 hodín telefonovania, ALE možnosť učiť sa nové veci a pracovať v multikultúrnom tíme. Taktiež, budeš mať možnosť absolvovať výberové konanie priamo na mieste a odísť s pracovnou ponukou!

Tešíme sa na Teba!
Dell Sales Tím

Okrem práce získaš aj:

• 400€ relokačný bonus
• Atraktívny sign on bonus *
• Stravné lístky v hodnote 3,5€ plne hradené zamestnávateľom
• Možnosť zakúpiť si Dell produkty za zamestnanecké ceny
• Veľké množstvo ďalších zamestnaneckých výhod

* Po splnení interných podmienok

Zašli svoj životopis cez Profesia.sk a pokiaľ spľňaš 2 vyššie uvedené podmienky, telefonicky ťa skontaktuje jeden zo zástupcov spoločnosti Dell.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Dell provides end-to-end solutions that enable more affordable and accessible technology around the world, empowering people everywhere to do more. You will be part of a collaborative team that believes in honest communication, shares creativity and welcomes different perspectives. There is a winning culture built on a platform of integrity and a spirit of innovation. We will also provide the mentoring, training and opportunities for you to fulfil your ambitions and potential.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dell s.r.o.
Fazuľová 7
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Tokmarziev
E-mail: poslať životopis