Práca SME SME.sk

Hľadáme obsluhujúci personál do MECHECHE

Bratislavský Meštiansky Pivovar s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nedbalova 12, Staré mesto, Bratislava
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne podľa dohody.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou novo otvorenej španielskej reštaurácie? Chcel by si zúročiť svoje skúsenosti, prípadne sa priučiť niečomu novému ohľadne španielskych jedál, vín a koktailov? Baví Ťa práca s ľuďmi, si komunikatívny, zodpovedný a flexibilný? Páči sa Ti koncept našej novo otvorenej reštaurácie? Ak áno, pošlite nám svoj životopis a my sa ozveme.

Zodpovednosť a profesionálny servis, dodržiavanie zásad obsluhy so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb, podávanie kvalifikovaných informácií o ponúkanom sortimente a službách v prevádzkach, zabezpečovanie správneho účtovania cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu, kontrolovanie stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru a materiálu. Práca na zmeny ( krátky/dlhý týždeň).

perspektívne zamestnanie
možnosť ďalšieho vzdelávania
kvalitné podmienky pre výkon práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Bratislavský Meštiansky Pivovar

Bratislavský Meštiansky pivovar na Drevenej ulici nadväzuje na dávnu tradíciu známeho Meštianskeho pivovaru „Die Bürgerliche Brauerei“, domácimi zvaného Meštiak. Varilo sa v ňom dobré pivo a priľahlá pivovarská reštaurácia bola vychýrená svojou domácou kuchyňou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava, Staré mesto