Práca SME SME.sk

Pracovník logistického centra – úroveň 1, priamy nábor

Sereď, Trnavský kraj

Medzinárodná spoločnosť hľadá do svojho logistického centra nových pracovníkov pre lokalitu Sered. Hľadáme nových spoľahlivých kolegov s vysokou pracovnou etikou, orientáciou na detail, schopnosťou plniť stanovené termíny a zákazník je pre nich – rovnako ako pre nás - na prvom mieste.

Vašou pracovnou náplňou bude
- manipulácia so zákazníckymi zásielkami za využitia najmodernejších technológií
- premiestňovanie tovaru vysokozdvižnými, paletovými a elektrickými paletovými vozíkmi
- súčasťou vašej pracovnej náplne bude i manipulácia s objednávkami medzi jednotlivými poschodiami distribučného centra
- balenie tovaru a spolupráca a riešenie problémov s ostatnými oddeleniami
- drobná administratíva – práca s PC a internými systémami
- dodržiavanie prísnych bezpečnostných, kvalitatívnych a prevádzkových noriem

Pracovné prostredie
- práca v blízkosti pohyblivých dopravníkových pásov a vysokozdvižných vozíkov
- hladina hluku je v niektorých častiach prevádzky zvýšená
- hodinová mzda: 4.6 EUR

Požiadavky
- základná znalosť práce s PC
- pozitívny postoj k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
- hľadanie nových a inovatívnych riešení
- vynikajúce komunikačné zručnosti, schopnosť školiť a zaúčať nových kolegov

Benefity
Aký je váš súčasný plat? Vedeli ste, že Amazon už o pár týždňov otvára nové logistické centrum v Seredi? Nástupný plat v Amazone je na plný úväzok spolu s 20% bonusom viac ako 920 eur mesačne.

A okrem toho získate:
- ročnú odmenu
-cenovo zvýhodnené stravovanie
-doplnkové dôchodkové sporenie
-členstvo v súkromnom zdravotnom centre
-životné poistenie
-priateľské pracovné prostredie
... a mnoho ďalších výhod

ZÁKLADNÉ KVALIFIKAČNÉ PREDPOKLADY

- vek najmenej 18 rokov
- ochota a schopnosť pracovať v zmenovej prevádzke
- flexibilita a ochota pracovať v pravidelne i nepravidelne rozvrhnutej pracovnej dobe
- schopnosť čítať a prijímať pokyny v slovenskom jazyku
- schopnosť manipulovať až s 15-kilogramovými predmetmi len s primeraným úsilím
- ochota a schopnosť často ťahať a posúvať predmety, byť v podrepe, ohýbať sa a naťahovať sa
- súčasťou práce je práca v stoji a častá chôdza počas celej zmeny (až 10 hodín) s prestávkami v práci podľa platnej legislatívy
- schopnosť bezpečne chodiť po schodoch hore a dolu
- ochota a schopnosť pracovať so strojmi – napríklad s vysokozdvižným vozíkom alebo plošinou

Registrácia bude trvať zhruba 30 minút.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0800 200 100.

Amazon je zamestnávateľ, ktorý poskytuje rovnaké príležitosti. Pevne veríme, že zamestnávať rozmanitú pracovnú silu je kľúčom k nášmu úspechu. Rozhodnutia o prijatí do zamestnania robíme na základe vašich skúseností a zručností. Vieme oceniť vaše nadšenie objavovať, vynachádzať, zjednodušovať a budovať.

Spoločnosť Amazon berie ochranu vašich osobných údajov vážne a rešpektuje zákony EÚ aj miestne zákony na ochranu údajov. Ak s tým nevyjadríte svoj nesúhlas, predložením svojho životopisu dávate spoločnosti Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, povolenie na uchovanie vašich osobných údajov v elektronickej databáze prevádzkovanej spoločnosťou Amazon Corporate LLC. v USA alebo niektorou z jej pridružených spoločností na účely posudzovania vašej vhodnosti na túto alebo budúce voľné pracovné pozície a na realizáciu procesu vášho prijímania do zamestnania.

Ak by ste sa kedykoľvek rozhodli, že chcete, aby boli vaše osobné údaje odstránené, stačí o tom informovať spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva. Spoločnosť Amazon bez vášho súhlasu neposkytne vaše osobné údaje žiadnej tretej strane. V rámci procesu pohovoru vás môže spoločnosť Amazon požiadať o povolenie na to, aby spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, mohla samostatne overiť údaje týkajúce sa vašej žiadosti a vaše osobné údaje prostredníctvom tretej strany, ktorá takéto služby poskytuje.
Poslať spoločnosti životopis